bilgibu.com bu siteyi sizin bilgilendirilmeniz, paylaşımınız ve iletişiminiz için sürdürmektedir. Sitedeki içeriğin tamamı tanıtım amaçlıdır. Siteye erişim ve kullanım, aşağıda belirtilmiş olan şart ve kurallara tabidir işbu sitede bulunan bilgi ve materyallerin geçerli ve doğru olmalarını sağlamak için her türlü çabayı göstermekte, ancak sitede veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir sitenin içinde bulunan bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer konuların doğruluğu, güvenilirliği veya tamlığı hakkında hiçbir garanti vermemektedir.

Sitede, siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir sitede bulunan materyallerdeki herhangi bir hata veya ihmalden ötürü bilgibu.com hiçbir sorumluluk yüklenemez. bilgibu.com, işbu sitede tarif edilen programları, politikaları, ürünleri ve hizmetleri haber vermeden her zaman değiştirme hakkını saklı tutar.İşbu sitede bulunan bilgi ve materyaller, size olduğu gibi aktarılır ve işbu siteyi veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir siteyi kullanırken tüm sorumluluk size ait olup, bilgibu.com, bu konuda hiç bir şekil ve surette bir garanti vermemektedir.

Bilgisayarınızı veya diğer bir malınızı siteyi veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir siteyi kullanmanız sebebiyle veya siteden veya siteye veya siteden aktarılan herhangi bir siteden herhangi bir materyali, metni veya resmi indirmeniz sebebiyle, bilgisayarınıza veya diğer bir malınıza gelebilecek herhangi bir zarar veya bulaşabilecek virüsten dolayı her türlü mesuliyet size aittir. İşbu siteye veya siteden veya siteye aktarılan herhangi bir siteye girmenizden veya kullanmanızdan ötürü meydana gelen herhangi bir doğrudan veya dolaylı zarar nedeniyle bilgibu.com’a hiçbir hukuki veya cezai sorumluluk yüklenemez.

bilgibu.com başka sitelere bağlantı vermekte olup, ayrıca işbu siteye bilgibu.com’ca bilinen ve bilinmeyen diğer sitelerden de bağlantı verilebilir. bilgibu.com, işbu siteden bağlanılan veya bağlantı verilmiş olan sitenin içeriğinden hiçbir şekil ve surette sorumlu değildir. Bir başka sitenin işbu siteye bağlantı vermesi veya işbu siteden bağlantı verilmiş olması nedeniyle:

  • (a) bilgibu.com’un söz konusu sitenin veya orada tarif edilen ürün veya hizmetlerin veya sahibinin sponsoru olduğu, lisans verdiği, arkasında olduğu, ortaklığı olduğu veya başka bir şekilde bağlantısı olduğu;
  • (b) bilgibu.com’a, bağlanılan siteyi bilgibu.com’un herhangi bir ticari markasını, ticari adını, logosunu veya diğer ticari markalı veya telif haklı materyalini kullanmaya yetkilendirmiş olduğu anlamına gelmez.

bilgibu.com sitesinde yayınlamak üzere kullanıcılar tarafından gönderilen yazı, soru, kitap, materyal ve dökümanlar telif sahibi kişi yada kuruluşların haklarına tecavüz etmemelidir.bilgibu.com da yayımlanan, yorumlanan, tartışılan hiçbir metaryalden sorumlu tutulamaz. Sorumluluk tamamen yorumu, eleştiriyi, yazıyı yazana aittir. bilgibu.com içeriğinde yer alan herhangi bir metaryali, bilgibu.com’un kısmen yada tamamen benimsediği anlamına gelmez.

Sitemizde bulunan hiç bir makale tedavi amaçı değildir. sitemizde bulunan makaleler bilgilendirme amaçlıdır.